Ajurvédske konzultácie

Ajurvéda učí, že pre každého je vhodné niečo iné. Všíma si individuálne rozdiely jedinca a podľa toho určuje, čo je pre danú osobu zdravé a čo zas nie. 

Ako získať lepšie zdravie?

Tým, že spoznáte sami seba.
Ajurvéda zdôrazňuje význam prevencie, pretože je vždy jednoduchšie chorobám predchádzať, než ich liečiť.

Ako bude prebiehať ajurvédska konzultácia?

Na konzultácii vám vysvetlím, čo je práve pre vás dobré a prospešné. Objasním vám, samozrejme, aj to, čo vášmu zdraviu neprospieva.

Mnohé informácie sa pravdepodobne nebudú zhodovať s tým, čo tvrdia médiá. Podľa ajurvédy nie je možné nahádzať všetkých do jedného vreca. Všetci máme síce tie isté orgány, ale organizmus každého z nás pracuje trochu ináč.

Nesľubujem zázraky, ale, pomôžem vám nájsť cestu k trvalému zdraviu. Kráčať po nej už ale budete musieť sami. To za vás nikto nemôže.

Ak teda potrebujete zistiť, prečo práve vy trpíte určitým zdravotným problémom, hoci robíte presne to čo ostatní, objednajte sa na ajurvédsku konzultáciu. Vysvetlím vám, v čom ste iní a čo z toho pre vás vyplýva. 

Potrebujete sa poradiť ako si udržať zdravie? Smelo do toho. Som tu pre vás. Dohodnite si ajurvédsku konzultáciu u mňa v centre Tilianatur.

Získate cenné informácie ako posunúť svoj život na vyššiu úroveň, aby ste si mohli splniť svoje sny a vyriešiť vaše zdravotné problémy.

Zdieľať túto službu:
Facebook
Telegram
VK
WhatsApp
Pinterest
3-edited
25,00€
01:00
Objednajte sa na
0905 307 706

Zarezervujte si termín na:

0905 307 706